ozgurcengiz.com 2010 Blog Ödülleri Kültür Sanat Blogları kategorisinde en iyi blog adayı

“OzgurCengiz.com” geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da 2010 Blog Ödülleri Kültür Sanat Blogları kategorisinde en iyi blog adayı oldu.

Eğer bu kategoride “OzgurCengiz.com” için oy kullanmak isterseniz aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

http://2010.blogodulleri.com/frame/show/music-muzik-by-ozgur-cengiz-1752

Oy verme işlemi siteye kayıt olmayı gerektiriyor. Kayıt işlemi uzun gibi görünüyor, ama aslında kolay, ücretsiz ve çok kısa sürede tamamlanıyor.

Bu linki http://2010.blogodulleri.com/frame/show/music-muzik-by-ozgur-cengiz-1752 tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfanın en üstünde kullanıcı adı ve şifrenizin girileceği bir bölüm ve hemen yanında iki tane de düğme var “giriş” ve “kayıt” yazan, kayıt yazana tıkladığınızda açılan sayfada bilgileri giriyorsunuz, ileri tuşuna basınca cep telefonu numaranızı yayazacağınız bir bölüm açılıyor, cep telefonu numaranızı yazıp ileriye tıklayınca telefonunuza sayılardan oluşan bir onay kodu geliyor (bu işlem ücretsiz – mesaj için telefonunuza herhangi bir ücret yansıtılmıyor), telefonunuza gelen kodu sayfadaki kutuya yazıp tekrar ileriyi tıklayınca kişisel bilgileriniz soruluyor ancak bu bilgilerin girilmesi zorunlu değil, dilerseniz bir şey yazmadan en alttaki “Formu geçelim, hemen oy vermek istiyorum” yazısını tıklayabiliyorsunuz. Karşınıza kategoriler çıkıyor, bu aşamada yeniden bu linki http://2010.blogodulleri.com/frame/show/music-muzik-by-ozgur-cengiz-1752 açtığınızda, en tepede “OY VER” yazan bir buton göreceksiniz, butonu tıkladığınızda “OzgurCengiz.com” için oyunuzu kullanma işlemeniz tamamlanıyor.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

You may also like

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.